Polska, półtorak, 1619
Zakończenie: 19-11-2015 21:17:09
Polska, półtorak, 1619
119573
Opis: | Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety litewskie, półtorak, 1619, Wilno, na awersie SIG III D G REX P M D i herb Wadwicz na końcu napisu otokowego |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | lekko niedobity, ale rzadki i ładny |
Literatura: | Górecki W.19.4.a, Ivanauskas 4SV7-1 R, Tyszkiewicz 15 mk |
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 295