Polska, półtorak, 1619

Antyk, średniowiecze, Stara Polska, monety zagraniczne
Polska, półtorak, 1619

Polska, półtorak, 1619

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 19-11-2015 21:17:09
119573
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety litewskie, półtorak, 1619, Wilno, na awersie SIG III D G REX P M D i herb Wadwicz na końcu napisu otokowego
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: lekko niedobity, ale rzadki i ładny
Literatura: Górecki W.19.4.a, Ivanauskas 4SV7-1 R, Tyszkiewicz 15 mk

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 278

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  420 zł