Polska, talar, 1630

Antyk, średniowiecze, Stara Polska, monety zagraniczne
Polska, talar, 1630

Polska, talar, 1630

Cena wylicytowana: 1 300 zł
Aukcja zakończyła się 19-11-2015 21:10:15
119513
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, talar, 1630, Bydgoszcz, Aw: Szerokie popiersie w prawo, poniżej herb Półkozic i napis wokoło SIGIS III D G REX POL M D LIT RVS PRV MASO, Rw: Rw: Tarcza herbowa i wokoło napis
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.19 g, moneta mocno uszkodzona, wyjęta z oprawy
Literatura: Dostych 30.2.01 (R6), Dav. 4316, Tyszkiewicz 6 mk

Cena końcowa: 1 300 zł
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 774

1)  1 300 zł
2)  1 250 zł
3)  1 050 zł
4)  1 000 zł
5)  800 zł
6)  780 zł