Cesarstwo Rzymskie, follis, 312-313

Antyk, średniowiecze, Stara Polska, monety zagraniczne

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 19-11-2015 20:38:03
119053
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Maksymin II Daja 305-313, follis, 312-313, Tessaloniki, Aw: Głowa w prawo, IMP C MAXIMINVS P F AVG, Rw: Jowisz stojący w lewo, trzymający Wiktorię i berło, u stóp orzeł z wieńcem w dziobie, IOVI CONSERVATORI AVGG NN, w odcinku TSB
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 3.22 g, zielona patyna
Literatura: RIC 61a

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 173

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  48 zł