Cesarstwo Rzymskie, as, 87

Antyk, średniowiecze, Stara Polska, monety zagraniczne
Cesarstwo Rzymskie, as, 87

Cesarstwo Rzymskie, as, 87

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 19-11-2015 20:30:23
119071
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Domicjan 81-96, as, 87, Rzym, Aw: Popiersie w prawo, IMP CAES DOMIT AVG GERM COS XV CENS PER P P, Rw: Virtus stojąca w prawo, trzymająca włócznię i parazonium, VIRTVTI AVGVSTI
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: brąz 11.37 g, zielona patyna
Literatura: RIC 650

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 458

1)  75 zł