Austria, talar, 1632

Monety średniowieczne, Polska, monety zagraniczne, ordery i odznaczenia
Austria, talar, 1632

Austria, talar, 1632

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 05-11-2015 21:52:55
119008
Opis: Austria - arcyksiążę Leopold V 1619-1632, talar, 1632, Hall
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.57 g, patyna
Literatura: M.-T. 473, Dav. 3338, Voglh. 183/IV

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 241

1)  680 zł
2)  660 zł
3)  640 zł
4)  620 zł
5)  600 zł