Polska, 200 złotych, 1983

Monety średniowieczne, Polska, monety zagraniczne, ordery i odznaczenia
Polska, 200 złotych, 1983

Polska, 200 złotych, 1983

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 05-11-2015 21:41:15
117744
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 200 złotych, 1983, Warszawa, 300 LAT ODSIECZY WIEDEŃSKIEJ
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, moneta wybita stemplem lustrzanym, patyna
Literatura: Parchimowicz 317

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 145

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  90 zł
4)  85 zł
5)  75 zł