Polska, trojak, 1590

Monety średniowieczne, Polska, monety zagraniczne, ordery i odznaczenia
Polska, trojak, 1590

Polska, trojak, 1590

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 05-11-2015 21:15:25
118997
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Ryga, trojak, 1590, Ryga, mała głowa króla
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: wybity na uszkodzonym krążku, ale ładnie zachowany
Literatura: Iger R.90.1.c/a, Kop. 8184 (R1), Gerbasevskis 7

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 109

1)  240 zł