Polska, szóstak, 1596

Monety średniowieczne, Polska, monety zagraniczne, ordery i odznaczenia
Polska, szóstak, 1596

Polska, szóstak, 1596

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 05-11-2015 21:09:35
117696
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, szóstak, 1596, Malbork, odmiana z małą głową króla
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tęczowa patyna
Literatura: Kop. 1240 (R1)

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 158

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  180 zł
4)  170 zł