Niemcy, denar X/XI w.

Monety średniowieczne, Polska, monety zagraniczne, ordery i odznaczenia
Niemcy, denar X/XI w.

Niemcy, denar X/XI w.

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 05-11-2015 20:39:35
118380
Opis: Niemcy - Frankonia, denar X/XI w., Aw: Kapliczka z krzyżykiem wewnątrz, Rw: Krzyż z kulkami w kątach
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: gięty

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 210

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  65 zł
4)  60 zł
5)  50 zł
6)  46 zł
7)  30 zł