Niemcy, denar, X-XI w.

Monety średniowieczne, Polska, monety zagraniczne, ordery i odznaczenia
Niemcy, denar, X-XI w.

Niemcy, denar, X-XI w.

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 05-11-2015 20:38:20
117690
Opis: Niemcy - Frankonia - Spira, denar, X-XI w., Aw: Kapliczka z kulkami wewnątrz, SPIRA CIVITAS, Rw: Krzyż z kulkami w kątach, SCA MARIA
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.96 g
Literatura: Dbg 836

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 269

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  130 zł
4)  120 zł
5)  95 zł
6)  55 zł
7)  48 zł