Czechy, grosz praski

Monety średniowieczne, Polska, monety zagraniczne, ordery i odznaczenia
Czechy, grosz praski

Czechy, grosz praski

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 05-11-2015 20:35:25
117692
Opis: Czechy - Jan I Luksemburski 1310-1346, grosz praski, Aw: Korona i napis w podwójnym otoku IOHANNES PRIMVS DEI GRATIA REX BOEMIE, Rw: Lew czeski w lewo i napis GROSSI PRAGENSES
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.78 g, patyna
Literatura: Castelin 8

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 299

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  120 zł
4)  95 zł
5)  75 zł
6)  70 zł