Austria, Srebrny Krzyż Zasługi, 1849

Zakon Krzyżacki, Stara Polska, monety niemieckie

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2015 21:35:25
118019
Opis: Austria - Franciszek Józef I, Srebrny Krzyż Zasługi, 1849, na kółeczku do zawieszania punce srebra i imiennik wytwórcy
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 37 mm, czerwona emalia, brak wstążki

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 769

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  230 zł
4)  160 zł