Austria, Srebrny Krzyż Zasługi, 1849
Zakon Krzyżacki, Stara Polska, monety niemieckie
Cena wylicytowana: 250 zł
118019
| Opis: |
Austria - Franciszek Józef I, Srebrny Krzyż Zasługi, 1849, na kółeczku do zawieszania punce srebra i imiennik wytwórcy |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
srebro 37 mm, czerwona emalia, brak wstążki |
Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 944
1) 250 zł
2) 240 zł
3) 230 zł
4) 160 zł
| min |