Polska, ort, 1677

Zakon Krzyżacki, Stara Polska, monety niemieckie
Polska, ort, 1677

Polska, ort, 1677

Cena wylicytowana: 440 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2015 20:53:45
88643
Opis: Polska - Jan III Sobieski 1674-1696, ort, 1677, Bydgoszcz, gałązki na literach M-H obok tarczy herbowej
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Tyszk. 2 mk.

Cena końcowa: 440 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 607

1)  440 zł
2)  430 zł
3)  360 zł
4)  260 zł
5)  240 zł
6)  220 zł
7)  190 zł