Polska, grosz praski
Zakon Krzyżacki, Stara Polska, monety niemieckie
Polska, grosz praski
Cena wylicytowana: 180 zł
117953
| Opis: |
Polska - Wacław II Czeski 1300-1305, grosz praski |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
srebro 3.64 g, ciemna patyna |
Castelin 5, Kop. 10013 |
Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 442
1) 180 zł
2) 175 zł
3) 165 zł
4) 155 zł
| min |