II Rzeczpospolita 1918-1939, Szkoła Podchorążych Piechoty Ostrów Mazowiecka od 1929 roku

Średniowiecze, Stara Polska, monety zagraniczne

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 24-09-2015 21:30:00
117554
Opis: II Rzeczpospolita 1918-1939, Szkoła Podchorążych Piechoty Ostrów Mazowiecka od 1929 roku, absolwencka odznaka pamiątkowa sygnowana na stronie głównej J.M., wersja bez numeru na stronie odwrotnej, jednoczęściowa, bita z kontrą, nakrętka sygnowana J. MICHROWSKI
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony 40 x 37 mm, lekko czyszczona
Literatura: Sawicki/Wielechowski s 400

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 540 zł
Cena szacunkowa: 900 zł
Ilość odsłon: 2014

1)  540 zł