Rosja, półpołtinnik, 1792 СПБ ЯА
Średniowiecze, Stara Polska, monety zagraniczne
Cena wylicytowana: 140 zł
117653
| Opis: |
Rosja - Katarzyna II 1762-1796, półpołtinnik, 1792 СПБ ЯА, Petersburg |
| Stan zachowania: |
IV, Fine |
| Dodatkowe informacje: |
rzadszy rocznik, plamiasta patyna |
Bitkin 354, Diakov 704 (R1) |
Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 360
1) 140 zł
2) 135 zł
| min |