Austria, 20 krajcarów, 1806 B
Zakończenie: 24-09-2015 21:17:55
Austria, 20 krajcarów, 1806 B
88585
| Opis: | Austria - Franciszek II 1792-1806 (Franciszek I 1806-1835), 20 krajcarów, 1806 B, Krzemnica, z tutylaturą FRANC II |
| Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | piękny blask menniczy, wybite nieco uszkodzonym stemplem |
| Literatura: | Herinek 683 |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 263