Polska, trojak, 1763
Średniowiecze, Stara Polska, monety zagraniczne
Polska, trojak, 1763
Cena wylicytowana: 150 zł
117539
| Opis: |
Polska - August III 1733-1763, trojak, 1763, Toruń |
| Stan zachowania: |
IV+, Choice Fine |
| Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna |
Iger T.63.2.a (R2) |
Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 656
1) 150 zł
2) 145 zł
3) 140 zł
4) 105 zł
5) 65 zł
| min |