Polska, trojak, 1685?
Średniowiecze, Stara Polska, monety zagraniczne
Polska, trojak, 1685?
Cena wylicytowana: 145 zł
117537
| Opis: |
Polska - Jan III Sobieski 1674-1696, trojak, 1685?, Kraków, litera C pomiędzy tarczami |
| Stan zachowania: |
IV, Fine |
| Dodatkowe informacje: |
słabo zachowany, ciemna patyna |
Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 749
1) 145 zł
2) 140 zł
3) 130 zł
4) 110 zł
5) 65 zł
| min |