Polska, ort, 1624
Średniowiecze, Stara Polska, monety zagraniczne
Polska, ort, 1624
Cena wylicytowana: 38 zł
117730
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, ort, 1624, Bydgoszcz |
| Stan zachowania: |
IV, Fine |
| Dodatkowe informacje: |
nacięty na awersie, ciemna patyna |
Shatalin BD 24-32 |
Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 217
1) 38 zł
2) 36 zł
3) 32 zł
4) 30 zł
| min |