Zakon Krzyżacki, szeląg
Średniowiecze, Stara Polska, monety zagraniczne
Zakon Krzyżacki, szeląg
Cena wylicytowana: 150 zł
117643
| Opis: |
Zakon Krzyżacki - Winrych von Kniprode 1351-1382, szeląg |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Neumann 4, Voss. §38 |
Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 544
1) 150 zł
2) 145 zł
3) 135 zł
4) 125 zł
| min |