Zakon Krzyżacki, szeląg

Średniowiecze, Stara Polska, monety zagraniczne
Zakon Krzyżacki, szeląg

Zakon Krzyżacki, szeląg

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 24-09-2015 20:49:35
117643
Opis: Zakon Krzyżacki - Winrych von Kniprode 1351-1382, szeląg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Neumann 4, Voss. §38

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 494

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  135 zł
4)  125 zł