Polska, szeląg, bez daty

Średniowiecze, Stara Polska, monety zagraniczne
Polska, szeląg, bez daty

Polska, szeląg, bez daty

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 24-09-2015 20:41:40
117642
Opis: Polska - Kazimierz IV Jagiellończyk 1446-1492, szeląg, bez daty, Gdańsk
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.17 g, ciemna patyna
Literatura: Gum.H. 458

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 467

1)  105 zł
2)  100 zł