Niemcy, denar, X-XI w.
Średniowiecze, Stara Polska, monety zagraniczne
Niemcy, denar, X-XI w.
Cena wylicytowana: 70 zł
117622
| Opis: |
Niemcy - Dolna Lotaryngia - Kolonia- arcybiskupstwo - Otto III 983-1002, denar, X-XI w., Aw: Krzyż z kulkami w kątach, ODDO IMP AVG, Rw: Napis poziomy S COLONIA A |
| Stan zachowania: |
II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
srebro 1.35 g |
Dbg 1518 |
Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 535
1) 70 zł
2) 65 zł
3) 60 zł
| min |