Niemcy, denar, X-XI w.
Zakończenie: 24-09-2015 20:33:45
Niemcy, denar, X-XI w.
117620
| Opis: | Niemcy - Dolna Lotaryngia - Kolonia- arcybiskupstwo - Otto III 983-1002, denar, X-XI w., Aw: Krzyż z kulkami w kątach, ODDO IMP AVG, Rw: Napis poziomy S COLONIA A |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro 1.38 g |
| Literatura: | Dbg 1518 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 455