Śląsk, halerz brakteatowy, XV w.
Średniowiecze, Stara Polska, monety zagraniczne
Cena wylicytowana: 200 zł
117323
| Opis: |
Śląsk - Księstwo Legnicko-Brzeskie - Elżbieta Brandenburska 1436-1442 ?, halerz brakteatowy, XV w., Toszek, Litera T |
| Stan zachowania: |
II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
Fbg 487, Kop. 8748, BRP Gromnik 2 |
Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 158
1) 200 zł
2) 195 zł
3) 185 zł
| min |