Polska, medal MIKOŁAJ KOPERNIK, 1948

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 27-08-2015 22:15:50
116638
Opis: Polska - II RP powojenna 1944-1952, medal MIKOŁAJ KOPERNIK, 1948, Akademii Literatury i Nauki, Aw: Głowa Mikołaja Kopernika lekko w prawo, napis NICOLAUS COPERNICUS QUI SOLEM STARE TERRAM MOVE RI IUSSIT, wygrawerowana sygnatura Franciszka Kalfasa z lewej strony, Rw: Napis w środku poziomo XV LUSTRIS FELICITER PERACTIS XDCCCLXXIII MCMXLVIII, wokoło ACADEMIA LITERARUM ET SCIENTIARUM POLONA
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 59.5 mm, brąz

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 1316

1)  48 zł