Polska, medal 500 rocznica pogromu Krzyżaków pod Grunwaldem 1910, niesygnowany z u..

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 27-08-2015 22:13:20
116619
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1900-1918, medal 500 rocznica pogromu Krzyżaków pod Grunwaldem 1910, niesygnowany z uszkiem, Aw: Dwa popiersia z tarczami herbowymi i napis w otoku KROL JAGIEŁŁO - W. Ks. WITOLD, 1410-1910, Rw: Postacie Jagiełły i Witolda z chorągwią u napis wokoło W 500 ROCZNICĘ POGROMU KRZYŻAKÓW POD GRUNWALDEM.
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 31 mm, mosiądz
Literatura: Strzałkowski 158

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 659

1)  60 zł