Rosja, odznaki Wojny Internacjonalistycznej (za wojnę w Afganistanie) i odznaka Likwidacji Awarii w Czernobylu
Zakończenie: 16-07-2015 22:10:25
116571
Opis: | Rosja - Rosja Sowiecka, odznaki Wojny Internacjonalistycznej (za wojnę w Afganistanie) i odznaka Likwidacji Awarii w Czernobylu |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | mosiądz złocony i emaliowany, przywieszki, razem 2 sztuki |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 632