Rosja, odznaka Gwardia (ГВАРДИА)

Monety antyczne, Stara Polska, II RP, polskie monety lustrzane, medale i odznaczenia

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 16-07-2015 22:09:35
116570
Opis: Rosja - Rosja Sowiecka, odznaka Gwardia (ГВАРДИА), nadawana żołnierzom doborowych oddziałów radzieckich
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, mocowanie na śrubę z nakrętką sygnowaną 8-д ПОВЕДА МОСКВА

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 1948

1)  38 zł
2)  36 zł