Rosja, odznaka Gwardia (ГВАРДИА)
Zakończenie: 16-07-2015 22:09:35
116570
Opis: | Rosja - Rosja Sowiecka, odznaka Gwardia (ГВАРДИА), nadawana żołnierzom doborowych oddziałów radzieckich |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | mosiądz, mocowanie na śrubę z nakrętką sygnowaną 8-д ПОВЕДА МОСКВА |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 2067