Rosja, Order Wojny Ojczyźnianej (Отечественной войны) I stopień wz 1985
Zakończenie: 16-07-2015 22:07:30
116563
Opis: | Rosja - Rosja Sowiecka, Order Wojny Ojczyźnianej (Отечественной войны) I stopień wz 1985, strona główna pięcioramienna gwiazda emaliowana na kolor czerwony, na tle gwiazdy w formie pęków promienie, sierp i młot, strona odwrotna sygnatura MONETNYJ DWOR i numer 1160866, mocowanie na śrubę z nakrętką |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro złocone |
Literatura: | Sańka s. 94 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 999