Rosja, Order Wojny Ojczyźnianej (Отечественной войны) I stopień wz 1985

Monety antyczne, Stara Polska, II RP, polskie monety lustrzane, medale i odznaczenia

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 16-07-2015 22:07:30
116563
Opis: Rosja - Rosja Sowiecka, Order Wojny Ojczyźnianej (Отечественной войны) I stopień wz 1985, strona główna pięcioramienna gwiazda emaliowana na kolor czerwony, na tle gwiazdy w formie pęków promienie, sierp i młot, strona odwrotna sygnatura MONETNYJ DWOR i numer 1160866, mocowanie na śrubę z nakrętką
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro złocone
Literatura: Sańka s. 94

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 966

1)  120 zł