Rosja, Order Czerwonej Gwiazdy (Краснoй Звезды) II wariant

Monety antyczne, Stara Polska, II RP, polskie monety lustrzane, medale i odznaczenia

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 16-07-2015 22:07:05
116565
Opis: Rosja - Rosja Sowiecka, Order Czerwonej Gwiazdy (Краснoй Звезды) II wariant, pięcioramienna gwiazda z ciemnoczerwoną emalią, w centrum srebrna tarcza z wyobrażeniem postaci czerwonoarmisty w płaszczu i z karabinem w ręku, na stronie odwrotnej sygnatura MONETNYJ DWOR i numer 2033360
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 48 mm, nakrętka
Literatura: Sańko s 83

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 584

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  60 zł