RP na Emigracji, odznaka pamiątkowa 5 Kresowej Dywizji Piechoty

Monety antyczne, Stara Polska, II RP, polskie monety lustrzane, medale i odznaczenia

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 16-07-2015 22:00:25
116579
Opis: RP na Emigracji, odznaka pamiątkowa 5 Kresowej Dywizji Piechoty, odanaka trzyczęściowa łączona nitem, nakrętka sygnowana F.M.LORIOLI / MILANO - ROMA
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak 39 x 40 mm, emalia
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 490

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 1475

1)  290 zł
2)  290 zł
3)  220 zł
4)  200 zł
5)  130 zł
6)  120 zł