Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 274-275
Zakończenie: 16-07-2015 20:37:55
116438
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Aurelian 270-275, antoninian, 274-275, Siscia, Aw: Popiesie w prawo, IMP C AVRELIANVS AVG, Rw: Sol kroczący w lewo z uniesioną ręką, w drugim ręku trzyma glob, depczący jednego z dwóch siedzących jeńców, ORIENS AVG, w polu *, w odcinku S |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz 3.46 g, zielona patyna |
Literatura: | RIC 251 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 200