Rosja, jednostronna kopia medalu nagrodowego jako plakieta do przyczepienia na nagrodzonym stoisku wystawowym
Zakończenie: 16-07-2015 22:04:35
116235
Opis: | Rosja - Mikołaj II 1894-1917, jednostronna kopia medalu nagrodowego jako plakieta do przyczepienia na nagrodzonym stoisku wystawowym, Popiersie cara w lewo, Б. М. НИКОЛАЙ II ИМПЕРАТОРЪ И САМОДЕРЖЕЦЪ ВСЕРОСС. |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | kopia galwaniczna wypełniona cyną, oderwane tzw. wąsy do zaczepienia, patyna |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 437