Polska, kopia medalu autorstwa Caunoisa z 1814 r. poświęcowego Wincentemu hrabiemu Korwin Krasińskiemu

Monety antyczne, Stara Polska, II RP, polskie monety lustrzane, medale i odznaczenia
Rozpoczęcie: 06-07-2015 18:00
Zakończenie: 16-07-2015 21:55:50

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 16-07-2015 21:55:50
116238
Opis: Polska - XIX wiek, kopia medalu autorstwa Caunoisa z 1814 r. poświęcowego Wincentemu hrabiemu Korwin Krasińskiemu, Aw: Popiersie w lewo, W. HR. KORWIN KRASINSKI G. D., Rw: W wieńcu laurowym POLACY CNOCIE / 3 KWIETNIA 1814
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: żeliwo 28.48 g, 40 mm, uszkodzone obrzeże, kopia XIX-wiecznego medalu wykonana w hucie w Białogonie
Literatura: H-Cz. 3923

Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 276