Polska, kopia medalu autorstwa Caunoisa z 1814 r. poświęcowego Wincentemu hrabiemu Korwin Krasińskiemu
Zakończenie: 16-07-2015 21:55:50
116238
Opis: | Polska - XIX wiek, kopia medalu autorstwa Caunoisa z 1814 r. poświęcowego Wincentemu hrabiemu Korwin Krasińskiemu, Aw: Popiersie w lewo, W. HR. KORWIN KRASINSKI G. D., Rw: W wieńcu laurowym POLACY CNOCIE / 3 KWIETNIA 1814 |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | żeliwo 28.48 g, 40 mm, uszkodzone obrzeże, kopia XIX-wiecznego medalu wykonana w hucie w Białogonie |
Literatura: | H-Cz. 3923 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 285