Czechy, medal autorstwa W. Seidana z 1859 r. wybity w Wiedniu w zakładzie A. Pittnera, z okazji odsłonięcia pomnika marszałka Ra

Monety antyczne, Stara Polska, II RP, polskie monety lustrzane, medale i odznaczenia

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 16-07-2015 21:55:25
116239
Opis: Czechy, medal autorstwa W. Seidana z 1859 r. wybity w Wiedniu w zakładzie A. Pittnera, z okazji odsłonięcia pomnika marszałka Ra, Aw: Głowa marszałka w lewo, FELDMARSCHALL GRAF RADETZKY V. RADETZ / POLNÍ MARŠAL HRABĚ RADECKÝ Z RADČE, Rw: Widok pomnika, RADETZKY - MONUMENT IN PRAG / PAMÁTNÍK RADECKÉHO V PRAZE / DEN MITGLIEDERN DES KUNSTVEREINES FÜR BÖHMEN IM JAHRE 1859 / ČLENŮM JEDNOTY KRASOUMNÉ V ČECHÁCH NA ROK 1859
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 132.17 g, 80 mm
Literatura: Wurzbach 7771, Hauser 2216

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 332

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  185 zł
4)  150 zł