Polska, zestaw baretek różnych odznaczeń w większości polskich
Zakończenie: 16-07-2015 22:00:50
113660
Opis: | Polska - XX wiek - II RP na emigracji, zestaw baretek różnych odznaczeń w większości polskich, wśród baretek min Krzyż Niepodległości, Brązowy Krzyż Zasługi z mieczami, medal X Lecia, XX Lecia, krzyż Monte Cassino |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | baretki plastik w mosiężnej oprawie, drobne ubytki, ale bardzo ładnie zachowane |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 580