Rosja, 3 kopiejki srebrem, 1844 EM

Monety polskie, próby PRL, Niemcy i Rosja

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 04-06-2015 22:01:15
115525
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, 3 kopiejki srebrem, 1844 EM, Jekaterinburg
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, piękny egzemplarz z aukcji WCN 41/1181
Literatura: Bitkin 543

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 1652

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  410 zł
4)  240 zł