Polska, 1000 złotych, 1987
Monety polskie, próby PRL, Niemcy i Rosja
Polska, 1000 złotych, 1987
Cena wylicytowana: 95 zł
115439
| Opis: |
Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, 1000 złotych, 1987, Warszawa, Igrzyska XXIV Olimpiady 1988 - PRÓBA |
| Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: |
srebro, moneta w oryginalnym czerwonym pudełku, stempel lustrzany, patyna |
Parchimowicz P493.a |
Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 202
1) 95 zł
2) 90 zł
3) 85 zł
4) 65 zł
| min |