Polska, 1000 złotych, 1986
Zakończenie: 04-06-2015 21:44:35
Polska, 1000 złotych, 1986
115431
| Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, 1000 złotych, 1986, Warszawa, Narodowy Czyn Pomocy Szkole - PRÓBA |
| Stan zachowania: | I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | srebro, moneta w oryginalnym czerwonym pudełku, stempel lustrzany, patyna |
| Literatura: | Parchimowicz P485.a |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 208