Polska, 1000 złotych, 1984
Monety polskie, próby PRL, Niemcy i Rosja
Polska, 1000 złotych, 1984
Cena wylicytowana: 185 zł
115424
| Opis: |
Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, 1000 złotych, 1984, Warszawa, Ochrona Środowiska - Łabędź - PRÓBA |
| Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: |
srebro, moneta w oryginalnym czerwonym pudełku, stempel lustrzany, patyna |
Parchimowicz P479.a |
Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 141
1) 185 zł
2) 180 zł
3) 170 zł
4) 170 zł
| min |