Polska, 500 złotych, 1983
Zakończenie: 04-06-2015 21:39:35
Polska, 500 złotych, 1983
115419
| Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, 500 złotych, 1983, Warszawa, XIV Zimowe Igrzyska Olimpijskie Sarajewo 1984 - PRÓBA |
| Stan zachowania: | I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | srebro, moneta w oryginalnym czerwonym pudełku, stempel lustrzany, patyna |
| Literatura: | Parchimowicz P459.a |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 231