Polska, 200 złotych, 1983
Monety polskie, próby PRL, Niemcy i Rosja
Polska, 200 złotych, 1983
Cena wylicytowana: 195 zł
115416
| Opis: |
Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, 200 złotych, 1983, Warszawa, 300 Lat Odsieczy Wiedeńskiej - PRÓBA |
| Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: |
srebro, moneta w oryginalnym czerwonym pudełku, stempel lustrzany, patyna |
Parchimowicz P444.a |
Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 262
1) 195 zł
2) 190 zł
3) 95 zł
4) 90 zł
| min |