Polska, 200 złotych, 1982
Zakończenie: 04-06-2015 21:34:35
Polska, 200 złotych, 1982
115414
| Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, 200 złotych, 1982, Warszawa, XII Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej - ESPANA 82 /bramkarz w prawo/ - PRÓBA |
| Stan zachowania: | I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | srebro, moneta w oryginalnym czerwonym pudełku, stempel lustrzany, patyna |
| Literatura: | Parchimowicz P440.a |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 136