Polska, 200 złotych, 1981
Monety polskie, próby PRL, Niemcy i Rosja
Polska, 200 złotych, 1981
Cena wylicytowana: 130 zł
115411
| Opis: |
Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, 200 złotych, 1981, Warszawa, Bolesław II Śmiały - PRÓBA |
| Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: |
srebro, moneta w oryginalnym czerwonym pudełku, stempel lustrzany, ciemna patyna |
Parchimowicz P435.a |
Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 196
1) 130 zł
2) 125 zł
3) 105 zł
4) 90 zł
| min |