Polska, 200 złotych, 1975
Zakończenie: 04-06-2015 21:30:50
Polska, 200 złotych, 1975
115405
| Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, 200 złotych, 1975, Warszawa, XXX Rocznica Zwycięstwa Nad Faszyzmem - PRÓBA |
| Stan zachowania: | I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | srebro, moneta w oryginalnym czerwonym pudełku, stempel lustrzany, patyna |
| Literatura: | Parchimowicz P420.a |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 173