Polska, trojak, 1597
Zakończenie: 04-06-2015 20:39:35
Polska, trojak, 1597
115274
| Opis: | Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1597, Wschowa, odmiana z szerszą głową króla i wachlarzowatą kryzą, na awersie SIGI 3 |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | lekko niedobity |
| Literatura: | Iger W.97.2.c (w następnym wydaniu katalogu) |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 217