Zakon Krzyżacki, grosz
Monety polskie, próby PRL, Niemcy i Rosja
Zakon Krzyżacki, grosz
Cena wylicytowana: 600 zł
115271
| Opis: |
Zakon Krzyżacki - Fryderyk Saski 1498-1510, grosz, Aw: Tarcza wielkiego mistrza, nad nią tarcza saska i napis MAGI-STER-FRID-IKVS, Rw: Tarcza zakonna i napis MONE-TA DN-ORVM-PRVS |
| Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: |
lekko gięty, patyna, rzadki |
Neumann 33 |
Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 461
1) 600 zł
2) 580 zł
3) 560 zł
4) 420 zł
| min |