Rosja, odznaczenie - krzyż 148. pułku piechoty kaspijskiej Wielkiej Kniazini Anastazji Mikołajewnej, 13.12.1911
Monety złote, antyczne, średniowiecze, Polska, PRÓBY NIKLOWE, odznaczenia
Cena wylicytowana: 380 zł
115197
Opis: |
Rosja - Mikołaj II 1894-1917, odznaczenie - krzyż 148. pułku piechoty kaspijskiej Wielkiej Kniazini Anastazji Mikołajewnej, 13.12.1911, Aw: Krzyż prosty, w środku Orzeł carski, po jego bokach data 18-11, u dołu numer pułku 148 |
Stan zachowania: |
II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
brąz 40 x 40 mm, bez nakrętki, zielonkawa patyna |
Verlih / Andolenko 306 (ale brąz bez emalii) |
Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1351
1) 380 zł
2) 370 zł
3) 340 zł
4) 270 zł
5) 240 zł
6) 200 zł
7) 145 zł
8) 140 zł
9) 130 zł
10) 90 zł
11) 65 zł
min |