Niemcy, krzyż Matki Niemieckiej (Mutterkreuz) 1. klasy, nadawany w latach 1939-1945, 2. typ
Zakończenie: 21-05-2015 22:25:25
115199
Opis: | Niemcy - III Rzesza 1933-1945, krzyż Matki Niemieckiej (Mutterkreuz) 1. klasy, nadawany w latach 1939-1945, 2. typ, Aw: Krzyż kawalerski na tle kwadratu z promienistych linii, w środku koło z napisem DER DEUTSCHER MUTTER i swastyką, Rw: Grawerowane 16. Dezember 1938 |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | metal złocony z emalią 45 x 35 mm, ze wstążką, w ozdobnym pudełku firmy CARL POELLATH, SCHROBENHAUSEN Obb. |
Literatura: | Nimmergut 54 |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 5791